Kā es kļuvu tiešām bagāts, izmantojot šo metodi, un šobrīd mēnesī pelnu vairāk nekā 15000 USD.

Kā es kļuvu tiešām bagāts, izmantojot šo metodi, un šobrīd mēnesī pelnu vairāk nekā 15000 USD.

 

Ieteicams rūpīgi izlasīt līdz pašām beigām!

Mani sauc Mārtiņš Ozols un es uzaugu Valmierā. Man ir 30 gadi un pēc skolas beigšanas līdz 2014 gadam es strādāju par smagās mašīnas šoferi. Es vienmēr esmu gribējis pelnīt daudz naudas, es izmēģināju dažādas metodes, bet neviena no tām nestrādāja. Ilgu laiku es nezināju, ko es gribu darīt ar savu dzīvi līdz beidzot es nesen atradu metodi, kas padarīja mani bagātu.

 

DSC_0141_1777

Paziņas redzot, ka labi nopelnu, sāka izjautāt mani par to, kā man tas sanāk? Visiem vienmēr esmu centies izskaidrot, kas tieši jādara, lai nopelnītu tikpat labi kā es, bet daudzi nav noticējuši un tikai pasmīkņājuši. Par to īpaši nepārdzīvoju, jo katrs jau pats ir savas laimes kalējs, bet visiem tiem, kuri tiešām grib pelnīt internetā – esmu izveidojis šo blogu ar vienkāršām un saprotamām pamācībām, jo naudas pietiks visiem un man no tā, cik daudz cilvēki izmantos šo pašu metodi, nekas nemainās – turpināšu pelnīt tikpat daudz un, pakāpeniski palielinot ieguldījumus, vēl vairāk.

Tātad – es pametu savu darbu un pārcēlos uz ārzemēm (uz Jaunzēlandi). Es nopirku lielu māju un dārgu mašīnu. Šobrīd es pelnu virs 15 000 $ mēnesī un mana peļņa turpina augt ar katru mēnesi! Es varu aizbraukt uz praktiski jebkuru pasaules valsti un atļauties gandrīz visu ko man dzīvē var vajadzēt.

Tā kā es zinu cik problemātiska ir šībrīža ekonomiskā situācija, es esmu nolēmis padarīt manu metodi pieejamu bezmaksas. Metode, kas padarīja mani bagātu, ir ļoti vienkārša. To ļoti ātri var saprast pilnīgi jebkurš. Tā ir 100% muļķu droša un tai nav nekādu piemaksu vai slēpto maksu, nav MLM vai kaut kā līdzīga.

????????????????????????????????????

IMG_1306

Kā pelnīt naudu no mājām ar metodi, kuru var pielietot jebkurš?

Kā izrādās, es esmu atklājis vienu lietu, kas ir ļoti vienkārša. Jūs varat pelnīt naudu, sekojot diviem vienkāršiem noteikumiem. Šī metode nav bieži pieminēta. Lielākā daļa cilvēku, pat baņķieri, par to nemaz nezina! Jebkurš var lietot šo metodi. Nav vajadzīga nekāda iepriekšējā pieredze vai matemātikas zināšanas.

Es personīgi nopelnīju 2347$ pirmajā mēnesī, 5603$ otrajā mēnesī un vairāk nekā 10000$ trešajā mēnesī. Tie ir DESMIT TŪKSTOŠI DOLĀRU mēnesī par pāris stundām internetā. Un tas pat ir necenšoties līdz galam. Iedomājies, ko tu varētu iesākt ar šāda veida naudu. Varbūt izremontēt māju, varbūt pat apceļot pasauli. Pirmā lieta, ko izdarīju es, bija parādu apmaksa. Tad es pametu savu darbu un tā kā man nebija iemesla palikt – es pametu Valmierā, un pārcēlos uz Jaunzēlandi.

IMG_1307

ar-draugiem-2

Es drauga dzimšanas dienā Losandželosā

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Niršana Lielajā Barjeru rifā

Manis atklātā metode saucas binārās opcijas. Es zinu, ka nosaukums liek noprast, ka tas ir kaut kas sarežģīts, bet patiesībā tas ir pat ļoti vienkārši. Viss, kas tev ir jādara, ir jāizvēlas kaut kas, ar ko tirgoties (piemēram, akcijas), un jāmin vai to cena pieaugs vai kritīsies. Tev nav jāzina par cik cena augs vai kritīs. Tev ir tikai jāzina vai JĀ, tā augs vai NĒ, tā kritīsies.

Noteicošais ir dažādi grafiki mājaslapās, kurās es veicu darījumus. Kad redzi, ka grafikam piemīt augšupejoša tendence (CALL) ir lielāka nekā 50%, spied uz UP pogas. Ja redzi, ka tendence ir lejupejoša (PUT) par vairāk nekā 50%, spied DOWN pogu. Tas arī viss. Nekas cits. Ļoti vienkārši bez sarežģījumiem. Pateicoties šiem diviem soļiem, es tagad pelnu vairāk nekā jebkad spēju iedomāties.

Tu esi 10 minūšu un 5 minūšu attālumā no vieglas peļņas internetā

Neuztraucies, ja nekad neesi dzirdējis par binārajām opcijām vai nekad neesi tirgojies internetā. Arī es biju pilnīgs iesācējs darījumu veikšanā, bet man bija nepieciešamas tikai 10 minūtes, lai to izprastu un jau pirmās stundas laikā es biju to pilnībā apguvis, šobrīd tas man šķiet vienkāršāk par vienkāršu. Tālāk sekojošajā tekstā es paskaidrošu visu sīkāk: kā uzsākt un kā nopelnīt vairāk nekā 10000$ mēnesī 5 vienkāršos soļos. Ja kaut kas vēl joprojām paliek neskaidrs, tad iesaku aplūkot komentārus lapas apakšā. Tie pavisam noteikti dos vajadzīgo iedvesmu. Izlasi par citu cilvēku pieredzi. Izlasi viņu personiskos stāstus un vissvarīgāk – uzklausi viņu padomus. Tā tu sāksi pelnīt ātrāk – bez lēnā mācīšanās perioda.

Viena no labākajām šīs metodes īpašībām ir tā, ka tev nav jāseko līdzi ekonomikas ziņām, nav jāiet uz akciju tirgu un nav jābūt ekspertam. Viss notiek ar interneta starpniecību. Viss, kas tev ir jādara, ir saskaņā ar vienkāršo noteikumu jāspiež viena no divām pogām. Nav nekādu sarežģītu procedūru vai mistisku metožu – bet tu tik un tā pelnīsi naudu!

Cena darīs vienu no divām lietām – augs vai kritīsies. Tāpēc šo metodi sauc par bināro (divu iespēju) metodi. Protams, paredzēt cenas maiņas tendenci ilgtermiņā ir visai sarežģīti. To spēj tikai pieredzējuši brokeri.

Taču ar manu metodi ir iespējams pelnīt naudu pat tad, kad citi zaudē

Ar to es gribēju pateikt, ka es esmu atklājis, ka īstermiņā, ir iespējams droši paredzēt cenas kāpumu vai kritumu. To var viegli darīt ar valūtu pāriem (piemēram, EUR/USD). Es esmu atradis veidu kā ar to pelnīt naudu. Es to, protams, neatklāju vienas dienas laikā. Man nācās izmēģināt desmitiem dažādu variāciju un izdarīt vairākas muļķīgas lietas izzināšanas procesa laikā. Bet beigu beigās es atradu metodi, kas patiešām strādā. Un ne tikai strādā, bet arī spēj mani nodrošināt ar labu peļņu.

Pēkšņi es kļuvu bagātāks un bagātāks. Ar pirmajiem 200$ es nopelnīju 600$, tad no šiem 600$ es nopelnīju 2400$.Otrajā mēnesī es nopelnīju vairāk nekā 5600$. Pēc tam jau šķietami ieslēdzās autopilots. Nākamajā mēnesī es nopelnīju vairāk nekā 10000$!!!. Klasiskās lomas tika samainītas – pirms tam es strādāju naudas dēļ, tagad nauda strādāja priekš manis. Es precīzi nemāku pateikt, cik daudz naudas man šobrīd ir, bet, tici man, man tās ir ļoti daudz 🙂

Sāciet jau tagad: 

Izmēģinājuma (DEMO) BEZMAKSAS konta reģistrācija angļu valodā ŠEIT

Īstā (REAL) konta reģistrācija angļu valodā ŠEIT

Izmēģinājuma (DEMO) BEZMAKSAS konta reģistrācija krievu valodā ŠEIT

Īstā (REAL) konta reģistrācija krievu valodā ŠEIT

Kā es sāku pelnīt nopietnu naudu

Es, turpretim, vienmēr nopelnu naudu. Un mani neinteresē, kura no kompānijām šobrīd ir veiksmīga. Man pat nevajag zināt par cik cena kāps vai kritīsies (ko būtu ļoti grūti precīzi paredzēt). Viss ko man vajag zināt – VAI cena kāps vai kritīsies. Šīs zināšanas man dod 50% iespēju prognozēt pareizi, ar maniem uzlabojumiem (skatīt zemāk), šī iespēja pieaug virs 90%. Mana iespēja nopelnīt ir 90%, un pat ierēķinot 10% gadījumus, kuros es zaudēju, es tik un tā nopelnu daudz vairāk šajos 90%.

mans-auto

Mans jaunais Maserati

 

Investējot parastajā veidā – bez manas stratēģijas

.

63% investoru beigu beigās nenopelnīs neko, un viņu peļņa būs ± 2% Investoriem, kuri neko nenopelna, tāpat ir jāmaksā komisijas maksas brokeriem
31% investoru zaudē naudu. Viņu investīcijas krītas vērtībā inflācijas dēļ. Lielākā daļa investīciju nepārspēj inflāciju.
7% no investoriem parasti nopelna pēc 5-10 gadiem Es negribēju gaidīt 10 gadus. Man naudu vajadzēja pēc iespējas ātrāk!
Ko mēs no tā iemācāmies? Investīcijas fondos vai apdrošināšanā ir pilnīgi bezjēdzīgas. Tikai bankas ar to spēj pelnīt naudu!

Turpretī, sekojot manām pamācībām, Jūs iegūstat 3 priekšrocības

1. Jums nav jāpieder akcijām

Tieši tā. Jums nevajag nodarboties ar sarežģītiem akciju darījumiem. Vienkārši izvēlieties vienu no piedāvātajiem akciju veidiem un nospiediet uz tā. Tieši tik vienkārši!

2. Jūs varat pelnīt no jeb kurienes

Šodienas akciju tirgi vairs neatgādina filmās redzētās milzu telpas ar skaļiem brokeriem. Visu ir iespējams izdarīt internetā no savām mājām vai no jebkuras citas vietas!

3. Jūs varat pelnīt arī uz tirgus kritumiem

Ja nodarbojaties ar regulāru investēšanu, viss ir atkarīgs no kopējā ekonomikas stāvokļa. Turpretī, ar manu metodi ir iespējams pelnīt pat tad, kad ekonomiskā situācija pasliktinās!

Tā kā es savu metodi varu pielietot katru dienu, es jau mēneša laikā biju panācis to, ko spētu investors 5-10 gadu laikā. Arī tu vari sasniegt tieši tos pašus vai pat labākus rezultātus, ja izlasīsi un sapratīsi manas pamācības. Tu vari sākt pelnīt naudu no mājām dažu dienu laikā. Vienkārši izdomā cik daudz tu vēlies pelnīt dienā un nauda sāks strādāt priekš tevis.

Tātad kā tas strādā?

Ātrs veids kā pelnīt naudu

Vienkāršs bināro opciju piemērs

Teiksim, ka Jūs vēlaties likt likmi uz to, ka USD/EUR vērtība augs nākamo 60 sekunžu laikā. Šī valūtu pāra vērtība ir augusi pēdējas 30 minūte, tātad ir 100% pārliecinātība, ka tā turpinās augt nākamajā minūtē. Izmaksas likme ir 80% un Jūs liekat 10€. Vērtība tiešām augs un Jūs nopelnat 18€ (10€ ir Jūsu iemaksa, 8€ ir Jūsu laimests, jo izmaksas likme ir 80%). Nopelnītais daudzums ir ievērojams, jo pat, ja vērtība aug tikai par 0.01%, laimests tāpat ir 80%, vienmēr!

Vēl jo vairāk – Jums nav jāgaida, jo vienas pogas nospiešana no divām, prasa tikai 60 sekundes


Vissvarīgākie padomi, knifi un rekomendācijas ir uzskaitītas zemāk!

Kad Jūs liekat likmes uz binārajām opcijām, jūs varat nopelnīt daudz vairāk naudas, jo likmes tiek liktas tikai par kāpumu/kritumu un ne par precīzām vērtībām. Es pats bieži lieku likmes par lielu kompāniju akcijām, tādām kā – Coca Cola, Facebook un Apple. Bet, godīgi sakot, tam, par kādām akcijām jūs liekat likmes, nav nekādas nozīmes. Vienkārši sekojiet šiem pieciem soļiem:

Step #1 Es izvēlos vienas no mājaslapā piedāvātajām akcijām
Step #2 Es noskaidroju vai to vērtība augs vai kritīsies – (pamācība šim solim ir paskaidrota zemāk)
Step #3 Lai veiktu darījumu par 10€ es vienkārši nospiežu pogu (UP vai DOWN) un izvēlos likmes lielumu.
Step #4 Es gaidu 5 vai 10 minūtes, kuru laikā likme tiks novērtēta
Step #5 Nauda tiek ieskaitīta manā kontā – kopā 18€ (10€ – mans ieguldījums, plus 8€ peļņa)

Izmēģināt par brīvu – krievu valodā ŠEIT vai angļu valodā ŠEIT   

????????????????????????????????????

Es ar draudzeni Aspenā

Labākā lieta šajā tirgošanās metodē ir tas, ka akcijām nav jākāpjas par lielu summu. Ja akcijas ir novērtētas uz 50€, tad nav svarīgi vai to vērtība kāps līdz 51€ vai 55€, vai 50.01€. Ja likme tiek likta 10€ apmērā un akciju vērtība aug pat par vismazāko vērtību, Jūs VIENMĒR nopelnat 8€.

Lielākā daļa investoru vienkārši nopērk akcijas, patur tās pāris gadus un cer, ka varēs tās pārdot par pāris procentiem dārgāk. Tas nav pārāk prātīgi, es pavisam noteikti to neieteiktu darīt.

Es nekad nelietotu tādu investēšanas metodi, jo man nauda ir vajadzīga uzreiz. Man ir vajadzīgs, lai naudu būtu iespējams nopelnīt dažu dienu vai pat tikai dažu stundu laikā. Pateicoties binārajām opcijām mana peļņa var būt vairāk nekā 80% mazāk nekā 50 minūšu laikā.

Kā es pelnu naudu

Sākumā es izvēlos 5 dažādas akcijas un sāku tirgošanos ar 250€

Es izvēlējos USD/EUR, AUD/EUR, zeltu, Facebook akcijas un Apple akcijas, bet Jūs varat izvēlēties jebko. Jo lielāka pirmreizējā iemaksa, jo ātrāk ir iespējams nopelnīt.

Katru dienu es apsēžos pie sava portatīvā datora un veicu piecas trīsdesmit minūšu sesijas

Katrs darījums ir par 10€. Atkarībā no indikatoriem (skatīt zemāk) es lieku likmi par vērtības kāpumu vai kritumu. Kad es neesmu drošs, es vienkārši nelieku likmi uz konkrēto opciju.

Pēc likmes likšanas es parasti paskatos ziņas vai paskatos kaut ko citu un vienkārši pagaidu likmes novērtējumu

Darījumi man nopelna naudu un kad es gribu, es varu atkārtot tos 8 reizes 4 stundās. Ar lielāku pirmreizējo iemaksu es varu veikt darījumus ar daudzām opcijām vienlaicīgi.

Beigu beigās es izņemu nopelnīto naudu

Kad man tas ir vajadzīgs, es izņemu savu peļņu. Mājaslapas nosūta naudu uz manu NETELLER kontu nekavējoties vai uz manu bankas kontu 2 dienu laikā.

Apskati grafiku zemāk. Tas parāda, cik daudz naudas ir iespējams nopelnīt 30 minūtēs, četrās stundās un vienā mēnesī. Ja tu vēlies, vai tev nav pietiekami daudz brīva laika, ir iespējams veikt likmes arī retāk. Un arī pretēji, ja tev ir ļoti daudz brīva laika un tu vēlies nopelnīt ātrāk, tu vari likt likmes arī biežāk. Tas viss ir atkarīgs no tevis paša.

pelnas-tabula

Es stundas laikā varu nopelnīt 50€-100€, jo es savus laimestus atkārtoti investēju. Katru reizi investējot 10€ es radu desmit piecu minūšu darījumus un mazāk kā stundas laikā es nopelnu 100€. Es sāku visai pieticīgi:

 • Pirmajā mēnesī, es strādāju 30 minūtes dienā ar 200€ depozītu. Mana peļņa bija 30€ dienā
 • Otrajā mēnesī, es strādāju 1 stundu dienā ar 500€ depozītu. Mana peļņa bija 100€ dienā.
 • Trešajā mēnesī, es strādāju 2 stundas dienā ar 1500€ depozītu. Mana peļņa bija 300€ dienā.
 • Šodien mana situācija ir pat vēl labāka.

Saskaitot visu kopā, es pelnu aptuveni 12000€ mēnesī. Sākumā tas šķita kā sapnis. Es pelnīju vairāk vienā dienā nekā es varēju nopelnīt vairākās nedēļās savā vecajā darbā. Sākumā es tam īsti pat neticēju, bet pēc veiksmīgas tirgošanās sešu mēnešu garumā, es sāku plānot savu nākotni. Jā, man vēl joprojām ir ‘jāstrādā’ katru dienu, bet es to varu darīt internetā no jeb kurienes un es varu izvēlēties, cik ilgi es to gribu darīt. Pārsvarā es strādāju aptuveni stundu dienā un to visu es varu izdarīt savā gultā, sēžot pidžamā.

Nedēļas nogales ceļojums uz Jaunzēlandes ziemeļu salu

Tendences noteikšana

Lai gan tas varētu izklausīties sarežģīti, mana metode būtībā ietver tikai 3 iespējas. Protams, nav viegli paredzēt akciju vērtības gada griezumā. Bet par laimi, binārās opcijas atļauj veikt ļoti īsa perioda likmes , kas ilgst tikai 30 minūtes vai pat tikai 60 sekundes. Tā arī ir galvenā manas metodes priekšrocība. Un kas ir pats svarīgākais – tas ir iemesls, kāpēc es pelnu tik daudz naudas! Šis teksts ir paskaidrots zemāk ar trim teikumiem:

Augšupejoša tendence

Kad akcijās novērojama augšupejoša tendence (kolonnā pa kreisi), vienmēr liec uz īstermiņa kāpumu.Tirdzniecība biržāJa grafiks ir audzis pēdējās padsmit minūtes, kā redzams šajā attēlā, tad ir skaidri zināms, ka tas turpinās augt arī turpmākās pāris minūtes.

Lejupejoša tendence

Kad akcijās novērojama lejupejoša tendence (kolonnā pa kreisi), vienmēr liec uz īstermiņa kritumu.Forex tirdzniecībaJa grafiks ir krities pēdējās padsmit minūtes, kā redzams šajā attēlā, tad ir skaidri zināms, ka tas turpinās kristies arī turpmākās pāris minūtes. Tāpēc būtu jāliek uz kritumu (PUT).

Stagnējoša tendence

Kad akcijās novērojama stagnācija (cena nemainās), pagaidi kādu brīdi vai atrodi citu akciju veiduTirdzniecības noteikumiJa grafiks pēdējo minūšu laikā nav mainījies, tad labāk nogaidīt, kamēr tas sāks mainīties, vai arī atrast kādu citu akciju veidu.

Ja 30 minūtes tev šķiet pārāk ilgi, ir iespēja likt likmes arī uz 60 sekundēm (1 minūti). Šajās likmēs jūsu iespējas laimēt ir gandrīz 100%.

Šajā MANIS LIETOTAJĀ MĀJASLAPĀ VISS PROCESS IR ĻOTI VIENKĀRŠS.

 • Ja es zinu, akciju vērtība augs, es vienkārši nospiežu UP pogu (saukt).
 • Ja es zinu, akciju vērtība kritīsies, es vienkārši nospiežu DOWN pogu (likt).

Labākais noteicējs vai akciju vērtība augs vai kritīsies ir akciju vērtības grafiks par pēdējo stundu. Šis grafiks ir pieejams bezmaksas Jūsu kontā uzreiz pēc reģistrācijas.

Kāpēc šī metode ir tik ienesīga? Gluži vienkārši tāpēc, ka tā atļauj pelnīt gan tad ar akciju vērtību kāpumu, gan ar akciju vērtību kritumu. Man akcijas nemaz nepieder, bet es tāpat varu veikt darījumus ar vienu vienkāršu peles klikšķi! Jebkuram, kuram pieder akcijas, un tās tiek uzglabātas vairākus gadus, tirgus krituma rezultātā radīsies zaudējumi. Ne man – es vienmēr pelnu naudu! Šo sistēmu es pielietoju jau gandrīz gadu un katrā no mēnešiem mana bilance ir bijusi pozitīva un es esmu nopelnījis. Gan tad, kad tirgus aug, gan tad, tirgum bijis kritums. 🙂

Ir ļoti grūti prognozēt ilgtermiņa tendences un precīzus ciparus. Taču, tas nemaz nav svarīgi! Piemēram, ja Facebook akcijas ir augušas katru dienu šomēnes un no rīta akciju vērtība ir 100€, būtu grūti uzminēt vai akciju vērtība vakarā būs 101€ vai 102€. Bet precīza vērtība nav svarīga – tev tikai jāzina, ka vērtība augs.

Investējamais apjoms

Lai gan minimālā iemaksa ir 200€, ir ieteicams iemaksāt vismaz 500€, jo šādā veidā peļņa būs vairāk nekā divas reizes ātrāka. Pēc depozīta veikšanas, nesāc uzreiz tirgoties ar visu kapitālu. Sadali iemaksāto daudzumu un tirgojies tikai ar daļu no tā. Īsumā:

Iemaksātais daudzums Maksimālais viena darījuma lielums gaidāmā peļņa mēnesī
200€ 10€ 1000€
500€ 25€ 2500€
1000€ 50€ 5000€
5000€ 250€ 25000€
nauda

 

Tā kā es saprotu, ka sākumā visas šīs zināšanas vienkopus var likties sarežģītas, es esmu izveidojis mazu kopsavilkumu par to, kā jebkurš ar dažiem vienkāršiem soļiem var sāk pelnīt.

Īsumā
Solis # Kas jādara Ierosinājumi un padomi
1 Reģistrējies mājaslapā, kas piedāvā bināro opciju tirgošanās veidu! Ja rodas kādas problēmas reģistrējoties, tad jākontaktējas ar palīdzības dienestu pa telefonu vai caur e-pastu.
2 Iemaksā sākotnējo iemaksu, kuru lietosi likmju likšanai. Tirgošanās mājaslapas tiek auditētas un tām pieder Eiropas Savienības licences. Depozīts ir drošs un naudu var izņemt jebkurā brīdī. Ja neiemaksāsi pietiekami lielu apjomu, metode nevarēs pilnvērtīgi strādāt! Minimums ir 250€.
3 Sāc likt īstermiņa bināro opciju likmes Es ieteiktu censties nopelnīt 10% sava depozīta katru dienu. Ja iemaksāji 500€, centies nopelnīt 50€ dienā. Tavu darījumu ilgumam nevajadzētu pārsniegt 30 minūtes.
4 Vēlreiz uzmanīgi izlasi īso aprakstu ar tabulām augstāk un iemācies, kad likt uz kāpumu un kad uz kritumu Kad gribi likt uz kāpumu, spied UP pogu (UP dažreiz tiek saukts par CALL). Kad gribi likt uz kritumu, spied DOWN pogu (DOWN dažreiz tiek saukts par PUT).
5 Šajā mājaslapā var atrast aktuālākos padomus par to, kā tirgoties tieši šodien. Šos padomus sniedz profesionāli baņķieri, kuru atalgojums ir atkarīgs no šo padomu veiksmīguma. Citos vārdos – kad tu pelni naudu, arī viņi pelna naudu. Tātad viņu interesēs ir dot pēc iespējas labākus padomus. Tas viss tiek piedāvāts mājaslapā par brīvu, tāpēc izmanto šo informāciju maksimāli! 🙂

Tev nevajag veikt nekādas padziļinātas analīzes. Tev nevajag sēdēt un pētīt finanšu tirgu… Es pats neko nezinu par ekonomiku, bet tik un tā es spēju nopelnīt vairāk par 10000€ izmantojot binārās opcijas. Viss, kas ir vajadzīgs ir grafiki, kas atrodami tavā kontā (šeit). Vidēji rēķinot, es esmu veiksmīgs 5 no 6 darījumiem, ļoti bieži pat 6 no 6 (100%; veiksmīgo darījumu procents). Ja viena no likmēm neizdodas , tad tas nav pasaules gals, jo galu galā ilgtermiņā es pelnu naudu un tas ir pats galvenais. Lai pelnītu naudu, ir vajadzīgi veiksmīgi vismaz 50% no darījumiem, bet manā gadījumā mans veiksmīgo gadījumu procents ir pat 85-100 %; kas līdz ar citām lietām nozīmē to, ka es pelnu naudu 10 reizes ātrāk nekā investori, kas nelieto manu metodi.

Cikaga

Advertisements

84 thoughts on “Kā es kļuvu tiešām bagāts, izmantojot šo metodi, un šobrīd mēnesī pelnu vairāk nekā 15000 USD.

 1. Metode strādā, bet cik zinu, tad lielās finanšu institūcijas bīda regulējumus, lai šo tuvāk 1-2 gadu laikā vairs nevarētu izmantot, bet galvenais, ka šobrīd strādā un var nopelnīt!

  Like

 2. Kolēģis ar šo nodarbojas. Saka, ka nav slikts veids, kā papildus nopelnīt. Kad viņam jautāju sīkāk par šo, tad viņš ieteica darījumus veikt no rīta puses, jo tad svārstības esot vislielākās un peļņa arī līdz ar to.

  Like

 3. Šeit esošo Mārtiņa metodi izmantoju aptuveni 1 gadu un tā darbojas.
  Iesaku gan uzmanīties no līdzīgiem blogiem (mājaslapām), kurās viltvārži izmanto šo pašu vai līdzīgu aprakstu, bet patiesībā sagroza faktus un prasa ieguldīt naudu nedrošās firmās!
  Mārtiņam novēlu veiksmi un vēlreiz saku paldies par šo blogu!

  Like

 4. Kad strādāju Anglijā, dzirdēju, ka daudzi šādā veidā pelna, bet īsti nesapratu, kas tieši jādara. Paldies, par aprakstu latviešu valodā.

  Like

 5. Dzirdēju, ka šī metode darbosies vēl kādu 1-2 gadus, pēc tam vairs ne. Ļoti iespējams, ka tieši tā iemesla dēļ, ka šeit aprakstītā sistēma darbojas. Saprātīgi būtu to izmantot tieši šobrīd, ja nevēlaties iespēju palaist garām.

  Like

 6. un ko man tagad darīt – jau trīs mēnešus pelnu stabili virs 5000 eur – pamest savu darbiņu, kur saņemu 1500 eur, vai nē? 🙂

  Like

 7. Sistēma strādā, bet, kad savā laikā to izmantoju, tad man vismaz vairāk par 7 000 $ pa mēnesi sapelnīt neizdevās Varbūt biju pārāk piesardzīga… Tagad investēju lielajos uzņēmumos – tur gan bez min. 100 000$ labāk nerādīties 🙂 Bet strādājot ar šo sistēmu lēnā garā noteikti var iekrāt lielajiem vaļiem kapitālu .

  Like

 8. Zinu vienu paziņu, kas šitā pelna. Pašam pagaidām nedaudz bailīgi… Šefs gan janvārī solīja labas prēmijas – ja tiešām piešķirs, tad pamēģināšu šo un pēc tam padalīšos arī ar savu pieredzi!

  Like

  • Es gan šo neuzskatu par spēli, jo runa tomēr ir par īstu naudu 🙂
   Reģistrējos 5. decembrī un šobrīd no 300 eur tiku līdz 7745 eur.
   7000 eur pirms nedēļas izņēmu un no atlikušajiem 745 eur, ko atstāju sistēmā, šobrīd esmu nopelnījis 3588 eur. Jo vairāk investē, jo vairāk nopelni. Bet rekomendēju ik pa laikam (vismaz 1x mēnesī) izņemt arī ārā.

   Like

   • Dzirdēju, ka šī metode darbosies vēl kādu 1-2 gadus, pēc tam vairs ne. Ļoti iespējams, ka tieši tā iemesla dēļ, ka šeit aprakstītā sistēma darbojas. Saprātīgi būtu to izmantot tieši šobrīd, ja nevēlaties iespēju palaist garām.

    Like

 9. Ļoti labi uzrakstīts! Paldies, Mārtiņam! Es šo metodi jau atradu gadus 2 atpakaļ vienā USA lapā – kopš tā laika izmantoju ik dienas! Rekomendēju!!!

  Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s